Araç Filomuzu Yeniledik

Haberler > Araç Filomuzu Yeniledik

Tüm şirket yöneticileri,çalışanları ve iş ortaklarına iftar yemeği düzenleyen ÜMSA yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tunahan SARITAŞLI iftar sofrası yaptığı konuşmada şirketlerinin 2016 yılında 670 milyon TL ciro gerçekleştirdiğini 2017 içinde hedefledikleri ciro rakamının 840 milyon TL olduğunu belirtti.
 
DEĞER KATMAYA DEVAM
 
Bu istikrarlı büyümenin şirket çalışanlarının eseri olduğunu belirten ve çalışanlarına teşekkür eden Sarıtaşlı, "kaliteli,mutlu ve aidiyeti yüksek çalışanlarımızla istikrarlı inşallah devam edecek ve yeni yatırım kollarımızla beraber ülke ekonomimize çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmaya devam edeceğiz "dedi.
 
ORTAK TABLO YAPTILAR
 
Konuşmanın ardından iç iletişim etkinliğine karışan tüm şirket çalışanları, fırça ve boyalar ile takım çalışmasını simgeleyen ortak bir tablo meydana getirdi.Bu tabloların şirket içi dayanışmayı simgelemesi adına tüm şirketlerin duvarlarına asılacağı bildirildi.Daha sonrasında araç teslim töreninde biraraya gelen çalışanlar yeni araçlarının anahtarlarını ÜMSA Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tunahan SARITAŞLI , Denetim Müdürü Seyfettin Yatkın ve ÜMSA Tütün A.Ş. Genel Müdürü Murat Fuat AVCILAR'ın elinden aldı.